| lunarwolf a întrebat:

Salut.
Nu stiu ce credeti voi, insa eu m-am saturat de toti conversii astia uni. straight face
Adica, okay...iti place culoarea, merge cu hainele tale; ti-i iei.

Dar nu-i ridicol sa vezi ACELASI model/culoare la 500000 de persoane?!

Puteti, va rog, sa-mi dati niste site-uri online pe care au conversi originali? [si la propriu, si la figurat. Adica, firma originala, dar si model unic.:d] Sa fie din Romania; eu la magazinele Converse nu gasesc nimic interesant.

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Cred ca stiai site-ul, este vorba de Mycloset.ro, au o gama destul de larga, dar au niste preturi formidabil de scumpe.Eu am prins o reducere de 80 de lei pentru o pereche, in total dand 180.

Prin Romania nu cred ca o sa gasesti ceva special/unic prin faptul ca magazine nu prea sunt online, si au doar modele clasice.

Eu unul prin orasul meu fantoma am vazut doar cateva persoane care poarta Conversi, si da, tot clasici laughing.

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Dar cine te obliga sa incalti conversi? Incalta-te cu altceva, ca sa nu fi ca alte 500 000 de persoane!

| lunarwolf explică:

Dar eu adooor conversii. happy

Insa vreau ceva unic. :d
Multumesc, Bogdan. happy

| Dreamer a răspuns:

Eu nu port conversi...Mai bine zis eu nu port ce se poarta. Nu-mi place sa ma iau dupa moda, eu pur si implu ma imbrac cum imi place, dupa bunul meu plac si situatile si starea de spirit in care ma aflu happy