| Beweird a întrebat:

Salut o sa vina banchetu iar eu vreau sa imi fac o rochia asta http://www.teenvogue.com/images/style/01-Matthew-William son-party.jpg si nu stiu pe ce culoare ma gandeam sa port si tocuri gen astea tot pe negru http://weheartit.com/entry/22192330/via/eatingmuffins si cu un sacou negru sau de alta culoare...pareri?

Răspuns Câştigător
| fashiongirl97 a răspuns:

Rochia este superba si pantofii la fel.in privinta culorii te sfatuiesc sa alegi ceva gen culoarea visinei sau ceva gen smeura(si eu sunt bruneta si am tenul ivory si imi sta bine cu, culorile de genul asta)

6 răspunsuri:
| SexyFrumushika a răspuns:

Si eu la fel in legatura cu tenul! da ideea ta este foarte bine conceputa1ai mare talent la moda1culorile alse sunt foarte ok! nu trebuie sa fie nici prea sclipitor dar nici prea inchis1 e perfect! pup

| GinaGina a răspuns:

Rochia este frumoasa. pantofii nu merg deloc cu acest gen de rochie, iar sacoul trebuie sa dispara din această ținută

| Beweird explică:

Am uitat sa va zic ca tenul meu este un ivory big grin

| Beweird explică:

Am uitat sa va zic ca tenul meu este un ivory big grin si sunt brunetalaughing))

| Beweird explică:

| Alinutza25 a răspuns:

Cati ani ai?