| R0011 a întrebat:

In scurt timp o sa vina banchetu si vreau sa-mi fac rochia la comanda. As vrea ca rochia sa fie un corai dar nu stiu cu ce culoare s.ar asorta in afara de negru. Aveti vreo sugestie? Mersii.:*

3 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Bună.
Dacă rochia nu este simplă, o poţi asorta cu pantofi argintii, corai, negrii sau chiar portocalii.

| Fartie a răspuns:

Desi sunt baiat, raspund si eu la aceasta intrebare. Pai ai putea folosi rosu, daca esti bruneta iti scoate fata in evidenta, daca esti blonda poti opta pentru ceva albastru, bleu sau poti incerca verdele.dar nu culori stridente FUNDA?

| serafina93 a răspuns:

Merg si pantofii caramizii sau un fuchsiawinking