| HappySadness a întrebat:

Parul Rihannei din videoclipul Man Down este real al sau e o peruca?
Funda!
http://www.youtube.com/watch?v=sEhy-RXkNo0

6 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Peruca se vede dupa el ca nu este real.

| deea07 a răspuns:

E peruca, pentru ca ea cu putin timp in urma a avut parul scurt deci nu avea cum sa-i creasca asa repedebig grin

| Maria84 a răspuns:

Http://magazinulmeu.blogspot.com/......entru.html
Ti-o recomand, aici te invata si cum sa-l protejezi, sa-l ingrijesti.

| LittttleMonster a răspuns:

Este real.stiu dar e suuper! il ador

| NoIdentity a răspuns:

Nu-i nici peruka nici adevarat...sunt extensii, daca ai sa te uiti la o poza cand rihanna are parul roscat sh lung intr-o parte vei obs o suvita alba dupa aia iti poti da seama ca are extensiiwinking

| ScumpikAlyssa a răspuns:

Are extensii... fundita?