| adry_2792 a întrebat:

Salut, peste doua saptamini mama mea vine acasa din strainatate vreau sai daruesc un buchet mare mare de trandafiri, spuneti-mi varag cam cit costa un buchet de trandafiri cu 60 de trandafiri sa nu credeti ca are virsta de 60 nu ea are 36 de ani, spuneti-mi va rog cam ce suma ar costa.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| bianca9422 a răspuns:

Buna!
foarte frumos gestul tau.
pai daca un fir de trandafir costa in jur de 7 lei x 60 de fire = 420 ron

eu zic ca de banutii acestia ii poti cumpara o bratara care sa o poarte mereu, sa ii aminteasca de tine
trandafirii de ofilesc, se duc
e pe silverzone.ro o bratara cu "love mom" vezi daca iti place :*

3 răspunsuri:
| maftei a răspuns:

Pai acum depinde de unde esti pentru ca la Galati firul este 80 sau 100ron deci daca vrei 60 de cam costa ceva, mai ales daca al vrei si asezat si cu alte ornamente printre flori.

| Marina_2394 a răspuns:

Intre 300-450 cam asa. Mai mult nu cred happy Funda?

| Aly_9290 a răspuns:

Buna, eu zic ca mama ta se va bucura, totusi de surpriza, dar sa nu ii iei 60 de fire cumpara 61winking... sau poti sa ii cumperi o bratara frumoasa cu banii dati pe trandafiri