| bruneta1893 a întrebat:

Salut prieteni! Am o intrebare pentru fetele care locuiesc in Craiova! As vrea sa-mi cumpar niste pantaloni din piele ecologica si am cautat peste tot dar nu am gasit! Pe cele care si-au cumparat sau stiu unde pot gasi le rog sa raspunda la aceasta intrebare! Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| afrodita3333 a răspuns:

In mall gasesti dar, la preturi maricele.Am mai vazut si prin centru, pe la magazinele acelea cu haine ieftine dar, trebuie sa ai rabdare sa cauti si sa ai ceva noroc pentru ca majoritatea arata cam aiurea, zici ca sunt sin latex.