| demi98 a întrebat:

Probabil știți modelul de Nike airforce 1, vreau sa customizez cateva perechi si as vrea asa numitele "reflective stencils", adica mai pe românește abtipildurile alea reflective gen L-V/Dior/OffWhite etc, acum stiu de siteul etsy, dar durează pana vin. In Romania exista vreun site unde se găsesc aceste tipuri de abtipilduri?

1 răspuns:
| Merry17 a răspuns:

Momentan nu se gasesc la noi, dar daca tot comanzi de pe etsy, poti faci un business din asta, cu siguranta sunt multi care le cauta.