| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as vrea sa imi comand direct de pe site-ul de la nike câteva perechi de adidași, nu cred ca ar conta modelul dar eu port 41 si m- e frica ca daca ii iau fix pe mărimea mea sa nu fie mici sau sa ma strângă, ar trebui sa ii iau cu o marime mai mare?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Un site ca al celor de la nike sunt sigura ca au un tabel pentru marimi unde sunt trecute acestea si corespondentul lor in cm.

| Aleezzz a răspuns (pentru Aasdfghj):

Ai dreptate dar de obicei când comanzi adidasi online nu vin fix mărimea ta pentru ca poate sa difere de la model la model de ex unii pot fii 41 si sa te strângă iar altii 41 si sa iti fie buni

| Aasdfghj a răspuns (pentru Aleezzz):

Te pot strange in laterale, da, corect dar asta ti-o asumi daca comanzi online. Poti incerca sa cauti modelul intr-un magazin si sa mergi acolo sa probezi iar in cazul in care ii gasesti online mai ieftin, ii comanzi.

5 răspunsuri:
| StripperRaoul a răspuns:

Nu i nimeresti ca degeaba iei marimea ta ori is mici ori is mari depinde cum is lucrati probabilitatea sa i nimeresti ii mica

| Aleezzz a răspuns (pentru StripperRaoul):

Si cum as putea sa ii iau si sa imi fie buni din magazin nu am cum pentru ca sunt făcuți custom pe siteul de la nike, as putea sa ii iau pe o marime mai mare de ex eu port 41 si ar trebui sa iau 42 sa fiu sigur dar nici prea mare nu e bine, ce as putea sa fac?

| StripperRaoul a răspuns (pentru Aleezzz):

Nu stiu ca ii greu eu imi iau adidasi de pe aboutyou answear fashiondays pe astea ii retur gratis si ii trimit inapoi moca si asa ii probez nu pierd nimic da pe ala ce zici tu ii greu