| Ingognito a întrebat:

Salut, recomandări pentru hair conditioner? Și de unde as putea sa cumpăr

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"Hair conditioner" se gaseste absolut la toate supermarketurile, la farmacii, la magazinele de cosmetica si par si chiar pe tarabe la piata, fiind vorba de obisnuitul "balsam de par"! happy

Vezi cand nu ai habar de engleza laughing

| Miruna333 a răspuns:

L'Oréal Paris Elvive Dream Lengths Wonder Water 8 Second Hair Treatment, cred ca de pe internet.

| Mavni a răspuns:

Oricare e bun. Din orice magazin mai mare sau mai mic.
Dar ia pentru "hair" nu pentru rufe.

| arabella984 a răspuns:

Balsam de păr găsești în orice supermarket (ex: Carrefour, Auchan, Mega image etc). Dacă vrei ceva mai ieftin îți recomand garnier botanic therapy, gerovital tratament expert și elseve dream long iar ceva mai scump este cel de la moroccanoil sau olaplex N°5