| Kazumi a întrebat:

Sa vedem...deci cum pe 20 luna asta este Balul Bobocilor in liceul meu mi-am luat si eu biilet.Problema e alta, nu am nicio idee ce sa port.Ma gandisem la o pereche de blugi cu botine si o bluza eleganta.Dar nu ma pricep deloc la haine din astea formale.Ati putea sa imi dati va rog linkuri\poze cu ceva tinute?

Răspuns Câştigător
| Laura927 a răspuns:

Http://alincik-md.blogspot.com/......lvire.html
Imbracate elegant!
Nu blugi si botine cu bluza eleganta!
In cel mai rau caz pantaloni bleumarin cu talie inalta si o camasuta alba cu maneci scurte si pantofi inalti.
Stilul office.

Multe fete o sa aiba rochii, sa nu iti para rau cand ajungi la destinatie.
Stiu ca este frig afara dar poti lua un palton mai suptire lung.

3 răspunsuri:
| sweetykiss a răspuns:

Poti sa iti iei o camasa blugi si bretele! Si in picioare balerini sau tocuri! Sau poti sa porti o rochita...ar fi frumos una cu tinte....important e ca tu sa te simti bine si sa-ti placa!

| Desteapta23 a răspuns:

Pai ar trebui sa te imbraci mai feminin. FundA?

| AndreeaRAB12 a răspuns:

Daca tu crezi ca o fustita nu te-ar avantaja deloc. incearca sa porti ceva de genul http://mariussescu.ro/wp-content/uploads/2011/12/colanti.jpg. cred ca o sa -ti prinda bine :) funda?