| dragodana a întrebat:

Stie cineva daca se gasesc pensule Miss A in Romania/Europa?

Răspuns Câştigător
| gogu220 a răspuns:

Scuze. În romantismul meu am crezut că te referi la pictură. Şi eram dispus să ţi le trimit prin curier. Dar nu îmi vine să cred că nu găseşti pensule pentru machiaj când sunt pline raioanele de farduri.

3 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

În Bucureşti din piaţa Romană mergi spre strada Griviţa iar pe stânga sunt mai multe magazine unde găseşti tot ce îţi trece prin cap în materie de pictură, sculptură şi decoartiuni.

| dragodana explică (pentru gogu220):

Salut! Era vorba de pensule pentru machiaj.

| dragodana explică (pentru gogu220):

Salut! Alea de la Miss A sunt 1 dolar.
Am mai gasit la magazine de chinezi pensule bune, dar astea erau toate intr-un singur loc.

| gogu220 a răspuns (pentru dragodana):

Scuze. În romantismul meu am crezut că te referi la pictură. Şi eram dispus să ţi le trimit prin curier. Dar nu îmi vine să cred că nu găseşti pensule pentru machiaj când sunt pline raioanele de farduri.