| Andreibarbu7915 a întrebat:

Salut! Stie cineva daca siteul acesta este fake? Converseromania.ro
As vrea sa-mi dau comanda de perechea asta dar nu stiu daca sunt originali
https://www. converseromania.ro/products/adida%C8%99i-barbati-convers e-unt1tl3d-albi-romania96380-p-216.html

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu stiu daca sunt originali sau nu dar nu exista date despre firma care detine acel site, asta nu suna bine deloc...

| DeeDee817 a răspuns:

Sincer nu știu ce sa zic..pare fake. Eu am dat 350 lei pe o pereche Chuck Taylor all star rosii iar pe site sunt 191 lei poți sa îți faci o idee. Părerea mea e sa-ți cumperi din mall ca e cel mai sigur. Dar sa stii sa faci diferența dintre tenesi fake și cei originali