| Ionicka a întrebat:

Stiti cumva un magazin din Botosani in care se gasesc adidasi Nike, Puma pentru fete mearimea 36-37? Daca stiti,are Antonia o pereche de adidasi inalti mai sus de glezna, cu aspect de blana de ghepard sau ceva de genubig grin Funda raspunsului castigator

4 răspunsuri:
| SomeOne_1942 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa fie magazinul din Botosani. Poti gasi adidasi sau incaltaminte si online.

Deasemenea incaltamintea o poti gasi si la reduceri, aici: http://www.reduceri24.com/incaltaminte/

| Iuliana186 a răspuns:

Bună. Şi eu sunt din Botoşani. Poţi încerca la Deichman, la Leonardo, sau în alte magazine de papuci.
Sau, ai putea să mai aştepţi câteva zile până se deschide mall-ul, poate găseţi acolo ceva.

| Iuliana186 a răspuns:

Găseşti*

| PandaBear7 a răspuns:

Adidasii nike cum ii are antonia mi-am luat eu din afi palace, mrg asta e in Bucuresti, erau la reducere 300 de lei. S-a cam dus vremea lor oricum. incearca online.
nu iti recomand leonardo, cum scrie in commul precedent, sti ca e plin de fakeuri.