| mango_7455 a întrebat:

stiti un salon pentru piercing'uri din bucuresti? ca vr sa imi dau un piercing in buza si nu stiu unde stie un salon la mall vitan da este cam departe de mine eu stau in sectorul 1 si daca puteti sa imi spuneti cam cath costa in piercing in buza...

2 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Eu intotdeauna mi-am dat la un magazin de bijuterii din aur. Toti au aparate de facut gauri si cercei medicinali dar nu afiseaza asta si nu fac publicitate la acest tip de serviciu iar cerceii medicinali sunt ieftini si gaurile gratis, adica cumperi pereche de cerceii si iti poti face doua gauri incluse in pretul cerceilor. (eu am 3piercinguri)

| mango_7455 explică:

Pai m-am dus si au zis ca nu fac si m-am dus la mai multe...