| Crysa28 a întrebat:

Hei TPU... happy Am convinso pe mama mea sa ma lase sa-mi pun piercing si sa-mi fac un tatuaj. Tatuajul va fi la incheietura mainii drepte si piercingul sub buza in dreapta! Dar sunt un pic cam speriata laughing As vrea sa stiu daca doare, cineva care stie cum este sa-mi spuna si cateva locuri in Bucuresti unde as putea sa-mi fac. Infara de mall Vitan. big grin Multumesc anticipat love struck P.S : Scuzati categoria big grin

Răspuns Câştigător
| AliceAdina13 a răspuns:

Tatuajele dor si poti face cancer. Am si eu un piercing sub buza dar ti-as recomanda sa nu iti faci unul pentru ca 1. Te doare dupa ce ai facut gaura. 2. Poate sa se inflameze si sa se infecteze. 3.Trebuie sa stai 7-8 saptamanii cu cercelul pentru ca se astupa foarte repede.

5 răspunsuri:
| Чернобыль a răspuns:

Degeaba iti pui piercing daca nu asculti rock. Apropo, sa stii ca doare! Iar de la tatuaj poti face cancer.

| Чернобыль a răspuns (pentru Чернобыль):

Va rog fara insulte sau injuraturi.

| Kydutz a răspuns:

laughing.
Piercing-ul doare, te asigur de pe acum, iar dacă îl vei da jos gaura se astupă. Aşa că vei fi nevoită să-l ţii acolo [ ca să nu fi nevoită să îţi faci iară gaură laughing ]. Tatuajul, nu-ţi recomand. Poţi face cancer la piele.

| Popovici_Stefan-Vlad_1995 a răspuns (pentru Kydutz):

In legatura cu tatuajele, Kydutz, poti face cancer la piele, dar daca mergi al un salon, se intereseaza de asta, iar ei au culori speciale, nu folosesc ca toti incepatoru, ts de rottring

| Popovici_Stefan-Vlad_1995 a răspuns:

Deci... de tatuaje, nu am ce zice, mai tare te sperie sunetul masinii de batut decat doare happy
Iat pearcing, nu stiu... si e vreau in spranceana, dar inca nu mi-am batut capu