| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca mai e mult pana la halloween si ca ma grabesc,dar ce idei aveti? Sunt fata, deci as aprecia daca dati si cum cu machiajul.Nu vreau ceva de genul zana sau printesa, zombi sau vampir ca nu am fond de ten alb(la vampir) si nici verde (zombi).
Ce alte idei aveti?

Răspuns Câştigător
| VladPetcu a răspuns:

Eu iti sugerez sa te faci Vrajitoare clasic si frumos.
Funda?

3 răspunsuri:
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Ai putea sa te faci catwoman.Nu e asa clasic dar o prietena de-a mea a castigat un concurs de costume cu el.Si apoi nu ai nevoie de un machiaj special. Putin fond de ten si rimel, un ruj negru sau rosu, cum vrei tu, si mai ramane costumul.Norocwinking

| wqreqwfsaddwqa a răspuns:

Pai eu singur mi-am facut costumul anul trecut mi-am cumparat de la un magazin o solutie care seamana perfect cu sangele apoi l-am pus pe fata mi-am dat cu creion negru de la mama in jurul ochilor si mi-am facut un costum negru ar fi bine sa faci la fel sa te gandesti tu la ceva care sa iti placa si fi originala