| mvmi25 a întrebat:

Sunt baiat, iar luni este prima mea zi la liceu si nu stiu cum sa ma imbrac? Solutii?

Răspuns Câştigător
| mCamii22 a răspuns:

O pereche de pantofi sau tenesi negrii, blugi si o camasuta dar nu prea eleganta. Mie mi se pare ca arata super o camasa din aceea mai creponata, dar nu foarte tare.
Sper ca te-am ajutat. Pupici

2 răspunsuri:
| MrSpooky a răspuns:

Pai vezi sa iti iei neaparat o pereche de chiloti ca is cei mai importanti...
Ia si tu o pereche de blugi cu un tricou/camasa asortata si o pereche de skateri.

| andreea7214 a răspuns:

O simpla camasa, blugi si pantofi, nici chiar ca in fiecare zi dar nici prea elegant...