| anonim11xx a întrebat:

Salut ..sunt baiat imi spuneti va rag cum se procrdeaza la strandurile cu dusuri vestiar? detaliat

2 răspunsuri:
| mazzylazzy a răspuns:

Buna, nu se procedeaza in nici un fel. Toata lumea se comporta normal stai linistit, dusurile sunt puse acolo pentru a fi folosite, deci majoritatea persoanelor care ies de la strand merg in vestiar si fac dus, sau sunt unii care fac dus si inainte sa intre in apa. Daca te referi la ce trebuie sa faci acolo, sa nu iti fie rusine sa faci dus, majoritatea se dezbraca in general...eu iti zic din vestiarul de la fete, la baieti nu am fost ca sa iti spun dar banuiesc ca este acelasi principiu. Daca vrei te dezbraci, daca simti ca nu e ok, nu. e simplu, tu alegi ce faci, si sa nu te intereseze niciodata ce alegeri fac ceilalti, daca tu nu te simti binee intr-un anumit mediu, schimba acel lucru dupa propriile tale placeri. Stai linistit, totul va fi bine!

| DrMundo a răspuns:

Ca sa stii, in primul rand trebuie sa faci laba cu ceilalti ca sa vezi care e cel mai bun din voi. asta e regula generala (antreneaza-te la asta. daca vei castiga vei fi popular intre fete mai ales)