| Wolftg5y a întrebat:

Sunt baiat, in clasa 8 si peste cateva zile fac pozele pentru album. Cu ce sa ma imbrac? Pentru interior la costum cred, dar pentru exterior sa raman tot la costum? Sau sa iau ceva mai "casual"? Sa renunt doar la sacou?
Merci anticipat si scuzati categoria, dar este cea mai populara. big grin

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Pentru afara poti ramane in camasa, dai sacoul jos.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Interior-costum
Exterior-in camasa si pantaloni.

| artemidak a răspuns:

Eu personal m-as îmbracă ca întotdeauna.
Adică cu un tricou simplu și niște blugi.^^

| Medi18 a răspuns:

Eu daca as fi baiat, am opta pentru o pereche de blugi cu rupturi, o camasa alba sau un tricou alb cu un sacou, sau o camasa neagra.+ niste adidasi dragutihappy