| stefanutzstefan a întrebat:

Sunt baiat si am acum la sfarsitul clasei a 8a si nu stiu cu ce sa ma imbrac si eu cred ca in costum sau m-am gandit blugi negri sacou negru voi cu ce v-ati imbract baieti si fete

5 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Pai prima data spune-ne pentru ce te pregatesti la sfarsitul clasei a 8-a, daca vrei un raspuns bun

| nurckye a răspuns:

Depinde unde te duci. Banuiesc ca te duci la banchet decci incearca o camasa cu maneca scurta, blugi si optional papion.

| Alecu53 a răspuns:

Pai acum e foarte cald, deci poarta cv subtire, dar mai degraba poarta niste haine in care te simti bine si iti sta bine

| vanonim a răspuns:

Blugi negri, camasa alba sau cu dungi, poti sa pui si sacou da sa nu fii asortat, pantofii negri.

| StEfyOrOs12999 a răspuns:

Blugi negri, o camasa alba cu manaca lunga trasa pe coturi, pantofi sau tenisi si o cravata neagra sau o vesta neagra