| Vlaad1354 a întrebat:

Sunt baiat, si imi doresc foarte mult sa fac modeling. Am 18 ani, 1.94 inaltime, sunt slab, par lung blond, ochi albastri...si toata lumea imi zice ca am fata de manechin si ca ar trebui sa aplic pentru o agentie de modeling. Eu m-am stabilit in Anglia si ma gandeam sa aplic pentru Asos Menswear, dar nu stiu ce sa zic...indeplinesc oare conditiile? Este ceva de viitor? Vreau raspunsuri, dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| denyssa12 a răspuns:

Daca tu crezi ca ai sanse sa aplici pentru o astfel de agentie..de ce nu? Pana la urma nu ai ce pierde. O chestie de viitor nu poate fi deoarece frumusetea este trecatoare dar ai putea lucra tot in acest domeniu. Gandeste-te ca daca nu vei participa la o experienta de genu' mai tarziu vei regreta! Acum este alegerea ta :*

5 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Daca te vei tine de asta si vei avea ambitie cu siguranta vei face cariera. Doar ca acest lucru este destul de dificil si din cauza concurentei.

| Ruxandra15 a răspuns:

Este ceva de viitor pana la 30 de ani maxim 35-40 deci daca la batranete vrei sa mori de foame succes.Viata de model inseamna mult stres iar moartea va fi lenta si singura. Nici macar un caine nu o sa poti avea ca doar cu cine va sta. Alege ceva bine platiti de la care sa iei si pensie ca sa ma fac inteleasa

| Okkultist a răspuns:

Pune muschi

| JustRoxanne a răspuns:

Incearca, nu ai absolut nimic de pierdut.

| TheHauntedDoll a răspuns:

Ar trebui sa incerci, nu ai ce pierde.