| Casper003 a întrebat:

Salut, sunt clasa a 8-a, maine facem poza de sfarsit, cu ce as putea sa ma imbrac? happy

6 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

Dat fiind faptul ca e frumos afara poti lua o rochita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o camasa si o pereche de colanti sau pantaloni, sau chiar cu o rochie draguta!
Depinde ce stil ai!
http://www.ceimbracazi.ro/wp-content/uploads/2010/08/tinuta-scoala-1.jpg

| thewomaninwhite a răspuns:

Cu o rochita sau cu colanti si deasupra un tricou ceva mai lung

| kdenisa a răspuns:

O rochita cu flori si o pereche de balerini super faini daca ai.

| aghatamedy a răspuns:

Cu o camasa alba cu blugi taiati cu tenesi si un papion asortat cu tenesii

| mikmikuta a răspuns:

Nu alb si nu negru. Culori pastelate. Verde, turcoise, galben. Este deja vara. Si tuturor le sta bine in culori vii.