| IMioana a întrebat:

Sunt fata, am 13 ani si as vrea sa am niste picioare frumoase. Eu le am in X. As vrea sa le am mai subtiri si mai lungi. Fac inot de aproape un an, o data pe saptamana, dar am mai si lipsit. De vreo doua zile am inceput sa alerg pe stadion cam cate-o ora, cu pauze. Stiti cumva ce sa fac sa nu mai am picioarele in X/ sa le am mai lungi? big grin Multumesc!

Răspuns Câştigător
| marrinnaa a răspuns:

Poate nu ma crezi dar totusi iti spun daca ai posibilitatea sa te atarni de o bara te ajuta + e confirmat ca anumite exercitii iti lungesc muschii de la picioare (gen aplecari mana-picior opus) stai dreapta si ridica un genunchi la piept cat poti de sus si tine'l cateva secunde dupa o saptamana daca faci dim si seara o sa ai picioare mai subtiri eu am 16 ani si la mine da rezultate. si fa genoflexiuni pentru genunchi frumosi. sper ca ti'am fost de ajutor :*

1 răspuns:
| paramore_7972 a răspuns:

Pai...ai putea sa mergi cu bicicleta. asta te'ar ajuta destul de multbig grinbig grin.