| cascadoruldenis a întrebat:

Sunt in clasa a 9 si sunt baiat...Maine am balul bobocilor(nu sunt in concurs) dar am o problema in legatura cu parul. nnu stiu cum sa mi-l fac. El nu este mare are cam 3cm. As vrea niste sugestii/poze sa vad cam cum va trece voua prin minte ca ar fi fain sa il aranjez.

Răspuns Câştigător
| Crissena a răspuns:

Daca e ondulat sau cret si deja se vede ca isi schimba directia, cred ca e suficient sa-l marchezi cu putin - f putin gel. Important este sa fie curat si sa nu ai matreata. In general, mie mi place o freza care sa lase fruntea libera (deci parul in sus sau "sculat") happy
Cu ce te imbraci?

| cascadoruldenis explică (pentru Crissena):

Eu nu sunt cret... deci nu e problema pentru mine directia

6 răspunsuri:
| Crissena a răspuns:

Lasa-ti fruntea libera, barbatii sunt frumosi fara par pe ochi, trust me big grin

| Crissena a răspuns:

Cum a fost?

| cascadoruldenis explică (pentru Crissena):

A fost foarte binehappy. am adoptat o frizura mai dezordonata cu fruntea libera care imi dadea un aer de rebel. dar acest lucru era limitat de eleganta fainelor. in concluzie a fost perfect
si mersi de intrebarehappy
ai o funda

| MariusCs a răspuns:

Dupa ce ati faci dus ai putea sa til usuci in sus si sa ati dai cu gel, sau ar fi mai bine cu fixativ sau ceara si il ridici in sus asa cum are Cristiano Ronaldo