| golem2345543 a întrebat:

Acesti yeezy sunt fake sau reali si spuneti-mi si mie ce inseamna marimea aceea pentru noi in Romania! Am nevoie de marimea 40.
https://www.ebay.com/......2979528358

Dati-mi si mie un site de unde ii pot lua la marimea 40 si maxim 100 de dolari sau euro

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Aaa si nr 40 de la noi e echivalent cu 7 (USA).

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Modelul ala costa in jur de 1000 de dolari. Nu are cum sa ii vanda noi si la pretul ala.
In plus uita-te mai jos la descriere, o sa vezi ca scrie: "Brand:
Unbranded", iar pe toate pozele alea scrie in chineza...sunt doar chinezarii, astia se pricep foarte bine sa faca replici dupa brandurile celebre, nu zic ca nu ar fi de calitate, nu stiu, dar nu au legatura cu yeezy originali.