| N3v3rQ a întrebat:

am 14 ani si vreau sa-mi raspundeti la o intrebare.
Ce-si doresc baieti? Un abdomen frumos mai zis 6 pack sau patratele! Acum multi isi pun intrebarea cum fac patratele si printre acestea sunt si eu am burtica happy as vrea sa o dau jos si sa imi apara patratele, sunt constient ca ele nu se fac in o luna poate dura 1-2 ani dar ziceti-mi cum as putea sa fac patratele corect?
Dau funda happy Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Andreutza098 a răspuns:

Buna
Abdomene,flotari si alte exercitii.Cunosc multi baieti care se antrenau in fiecare zi spre seara la bara, abdomene flotari si acum au patratele.
Bafta!

4 răspunsuri:
| Stefifanste a răspuns:

Fa abdomene si exercitii.

| asunaaa a răspuns:

Am un coleg care face karate si dupa ceva timp i-au aparut si patratelele..in fine dar daca vrei sa faci mai repede poti sa mergi si la sala

| TheCriterion a răspuns:

Fratele meu ce ai ma esti gay ca tu zici ce isi doresc baieti...

| LoveDubstep33 a răspuns:

Eu zic că lumea din jur ar trebui să te placă așa cum ești, nu e nevoie să te schimbi. Dar acum este și decizia ta în plan.