| AlaRau99 a întrebat:

Am 16 ani si vreau sa imi fac un abdomen frumos cu patratele cine ma poate ajuta sa imi zica ce as putea face...am citit si pe net multe... dar ast si niste pareri de ale voastre

Răspuns Câştigător
| EkaBuBu a răspuns:

Daca vrei cel mai usor si eficient este sa baci abdomene e usor si te ajuta ..in cam 3 luni ai un corp tonifiat si frumos si nu trebuie sa tii cura de slabire ci trebuie sa faci cat de multe abdomene poti eu am ajuns la 300 pe zi dar sigur tu poti face si mai multe..sa stii ca are rezultate foarte bunehappyFUNDA?

3 răspunsuri:
| vlad12 a răspuns:

Pur si simplu mnanca sants si fa miscare, abdomene

| mOnAsX a răspuns:

Ori faci abdomene si exercitii acasa ori mergi la o sala. dar nu 1 luna 2. mai mult. supa care trebuie o alimentatie sanatoasa. uite aici un tutorial de exercitii pe care poti sa le faci acasa : http://www.youtube.com/watch?v=SnBWKMsgw0s

| drhotzu a răspuns:

Abdomene!
si multe abdomene si exercitii abdominalewinking multa munca!winking doar asa!