| Bogdanyoooo a întrebat:

Am 16 ani si de ceva timp mi-au aparut niste riduri sau pungi sub ochi destul de vizibile. Am observat ca in somn mi se agraveaza deoarece atunci incrunt pielea, nici eu n-am idee cum.http://194.88.148.151/DE-LA-CE-APAR-PUNGILE-SUB-OCHI-/d4 eef2f8c0b8936f2/220/0/1/80/DE-LA-CE-APAR-PUNGILE-SUB-OCH I-.jpg Pot scapa de ele?

1 răspuns:
| Spataru_Isabela_1976 a răspuns:

Buna, nu stiu daca ti-ai gasit raspunsul la intrebarea ta, dar de regula, pungile sub ochi apar de la dereglari hormonale.