| gdutu94 a întrebat:

Salut TPU,am avut o conjunctivita cronica ceva timp si asta m-a facut sa ma scarpin foarte dur la ochi, asa ca am dezvoltat asa numitele "dark circles", am incercat ceva produse dar nu au functionat.Sunt prezente si in jurul ochiului(pe toata pleoapa si putin pe partea laterala de sus a nasului)nu doar sub ochi.As fi profund recunoscator daca mi-ati recomanda un produs care sa ma ajute.Multumesc happy

1 răspuns:
| Geomire a răspuns:

Mierea de albine este bună, dizolva o linguriță de miere in putina apa fiartă, o lasi sa se răcească după care aplici. Compresiile cu muștel sau galbenele, eu am folosit musetelul la mai multe probleme si a fost foarte bun.