| Ariel21 a întrebat:

Bunaaa! Daca un coleg m-a lovit astazi cu palma peste fata in zona nasului si a ochiului drept(de am vazut stelute verzi), este posibil sa se invineteasca pana dimineata? Ma doare destul de rau deaspura nasului si putin spre ochi.(nu e rosu si nici umflat)
Ps. "Accidentul" s-a produs din vina mea, nu eram atentă cand am trecut pe langa el...in pauza, cine mai e atent?laughing
Mercihappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Interesant, ca primesti o palma peste ochi si sa spui ca a fost un accident...
Ma rog, daca a ajuns sa te bata si sa te faca sa crezi ca a fost din vina ta, inseamna ca te manipuleaza cum vrea el.
Posibil ca mine sa ai ochiul vanat... dar violenta in cuplu nu este normala si nici palmele peste ochi.

| Ariel21 explică (pentru Violleta2022):

El vorbea cu iubita lui si gen eu l am speriat... ăsta a tipat si a dat cu mana fix in locul unde eram eu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la palma nu cred, dar de la pumni sau colturi de banci pereti etc te invinetesti sigur happy te inrosesti de la palme

| user0010 a răspuns:

E posibil să-ți rămână semn sau chiar să se învinețească puțin. Data viitoare fii mai atentă chit că e pauză.

| AmsiUitat a răspuns:

Stai linistita nu esti elev adevarat daca nu patesti si din astea, si daca se umfla aia e, trece si se reface exact cum erahappy eu mereu am fost ciudos pe aia de isi rupeau mana si toti le semnau pe mana, nu sugerez laughing) da mna altul mana altul glezna altul obrazu cum prinzi.laughing