| enya390 a întrebat:

am nevoie de niste sfaturi in privinta balului de absolvire, care e deja luna urmatoare.Nustiu ce rochie si ce coafura sa-mi aleg.Am cautat tot netul si am gasit o multime da variante dar nu ma pot decide care cel mai tare imi place. Vreau ceva simplu si dragut.Ce rochie si coafura imi puteti propune?

Răspuns Câştigător
| 1234567890qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm a răspuns:

Pai, anul acesta se poarta imprimeurile inflorate si dantela. Asa ca poti cauta rochii din dantela, sau rochii inflorate. O rochie din piele cu ceva dantela pe ea( pe piept, in fata, la spate, pe maini, nu conteaza) ar fi foarte sexy. Sau daca vrei, poti opta pentru rochii fara bretele. Legat de, coafura... daca rochia e foarte eleganta, ar fi bine sa iti faci o coafura mai lejera( gen bucle) ca sa nu te prea impopotonezi. Daca rochia nu e nici prea eleganta, dar nici foarte simpla, poti opta pentru cocuri ceva mai complicate, sau in fine. Cauta pe net poze cu coafuri dragute, si arata-i hairstyilistului tau cam ce ti-ar place. Sau poate el sa iti dea vreun sfat. Astea sunt parerile mele. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am luat o super rochie pentru banchet e din dantela si e de firma este de culoarea aurie

| dianabaumli a răspuns:

Pe www.famevogue.ro gasesti niste rochite superbe. Iar in privinta coafurii eu zic ca o frizura cu impletituri ar fi super-romantica.