| Axelx a întrebat:

Am o întrebare. Care este legătura dintre Coco Chanel și culoarea mov? Există vreo legătură?

3 răspunsuri:
| keepingupwiththechanel a răspuns:

Pai.poate pentru ca movul este considerat o culoare speciala, idk..nu cred ca este vreo legatura.

| Stefpark77 a răspuns:

Pai coco chanel are un mov lipstick cu numele ei idk sunt stefpark77 sal

| Stefpark77 a răspuns:

Pai exista un lipstick mov pe nume coco chanel si movul e culoarea preferata a lui coco chanel de asemenea(apropo stefpark77 merita sa devina challenger)