| doublers a întrebat:

am o intrebare si apelez la voi.Eu am un par foarte tare si des, foarte aspu, bag mana in el ca in sarma.As vrea sa stiu cum il pot face mai moale sau daca dau cu placa in el il pot face sa arate asa http://upload.wikimedia.org/......eus_01.JPG Niste sfaturi va rog sau recomandati-mi niste frizuri pe stilul parului meu daca nu pot asa :( Va rog, deoarece ador frizura aceea.Multumesc.Si o recomandare de placa?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite niste sfaturi bune aici,
http://www.divahair.ro/......arul_aspru
Te pup!

| Glows a răspuns:

Iti pot spune ca o sa-ti strici mai rau parul cu placa.Placa ti-l arde deea il ai asa. Te sfatuiesc sa-l mai scurtezi si sa astepti sa creasca.''Nu mai baga des placa in el '' nu este bine! Funda?

| doublers explică (pentru Glows):

Nu,nu am bagat placa in el, intrebam ca daca o sa o bag daca pot sa il fac in forma aia sad

| Glows a răspuns (pentru doublers):

Aaa atunci scuze eu doar ti-am recomantad sa nu-ti bagi placa in el dar.el asa e frizura lui Are mai scurt intr-o parte si mai lung in rest! Si si-l aranjeaza cu gel happy Incerca si tu! Funda?

| doublers explică (pentru Glows):

Da,dar nu trebuie un soi de par moale pentru frizura lui!?

| Glows a răspuns:

Nu nu prea cred ca poti daca il ai ascpru. Parul ti-l strica placa mai rau si nu trebuie.happy Iti recomand sa ti-l scurtezi si sa astepti sa creasca.''Nu folosi placa des'' iti strica parul!