| Villy09 a întrebat:

As vrea sa imi schimb frizura. Momentan o am ceva de genul acesta https://upload.wikimedia.org/......tze_01.JPG

Problema cea mare e ca eu am un vartecus iar parul nu imi sta in partea dreapta cum ii sta si celui din poza,adica are o forma aiurea. Culoarea parului e aproximativ la fel ca a lui,parul il am moale spre foarte moale si destul de grosut zic eu. Vreau sa imi gasesc alta frizura care sa mi se potriveasca,sa il dau in partea opusa in care e acum,sa il dau pe spate, orice arata bine. Acum vreo 4-5 ani il aveam cu breton si destul de mare in partea opusa in care e acum si nu statea ridicat sau altceva din cauza vartecusului. Ma puteti ajuta cu niste sfaturi cum sa il asez sau din link-uri cu frizuri care sa mi se potriveasca? Pot cauta si eu, dar nu ma pricep atat de bine care sunt pentru parul meu si pentru vartecus. Mersi

1 răspuns:
| BogdanDediu a răspuns:

Vezi ca nu merge link-ul si mai bine il prinzi in coada!