| Ad0bE a întrebat:

am o mare problema.Cand ma spal pe cap si uneori cand stau si il misc stanga-dreapta imi pica fire de par...cand ma spal multe fire de par iar normal 3, 4 maxim 5 si nu stiu ce sa fac.Ca sunt baiat am parul lung si nu as vrea sa-l tund. Ce as putea sa fac sa fie mai rezistent? Funda la cel mai rapid raspuns si bun si am uitat sa mentionez am sub 18 ani.

Răspuns Câştigător
| Aishwaryarai a răspuns:

Buna in general caderea parului cel putin la barbati este determinata de 2 cauze supraincalzirea corpului si suprasolicitarea nervoasa. Sau daca folosesti mult gel de par.iti dau mai multe solutii poti scapa usor nu e nevoie sa te stresezi. Una pe baza medicala Nanoguard A este un sampon care combate caderea parului.De 2-4 ori pe saptamana ar fi optim de folosit samponul Nanoguard A si astfel produsul va fi extrem de eficient. Este in jur de 54 de lei il gasesti la farmacii.Sau Fortify Shampoo. la fel de eficient. acum ramane la alegerea ta. sper ca ti am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
| Aiureeaaa a răspuns:

Pai daca e mare e normal sa cada, dar la un baiat sa stii ca nu da bine parul lungstraight face

| neergaby a răspuns:

Cu putina vopsea il faci foarte rezistentlaughing