| AlexandruOctavian19 a întrebat:

Salut TPU, am partea stângă a feței mai multă grăsime decât pe cea dreaptă ( am avut un accident în care am fost lovit iar am cazut pe partea stângă probabil și asta e un factor) cum pot îmi face fața mai simetrică?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Operatie estetica la o clinica de Estetica.
Se face remodelare a fetei si costa multe mii de euro.

| dullcat a răspuns:

Buna.Mai intelept este sa intrebi un medic specializat in asta.

| carevaescu a răspuns:

Poti sa incerci metoda masat agresiv pe care o promoveaza asiaticii.
Sau te duci la un dr estetician si urmezi procedura (posibil invaziva) recomandata de acesta.

| Miruna333 a răspuns:

Bichectomie (extragerea grasimei de pe acea parte)

| SasaSasa2000 a răspuns:

Nu prea ce ai face, pare o problemă de natura neurologica.

| Nagchampa a răspuns:

Exista un nou tip de tratament, cu ajutorul frecventelor, sau a campurilor morfice. Gasesti pe Youtube aceste videoclipuri. Este gratuit si merita sa incerci. Cauta pe Youtube "sapien medicine symmetrical body". Uite unul dintre ele https://www.youtube.com/watch?v=GFvvHKu8OMQ