| WildBoarHunter a întrebat:

Omg, deciiii partea dreapta a feței mele este mai grasa decat cea stânga. E normal?

Răspuns Câştigător
| AndreeaCr a răspuns:

Buna, Dana! De multe ori, avem diferente aproape insesizabile intre partea dreapta si partea stanga a corpului: o parte a fetei mai pronuntata, o mana mai lunga etc. Dar repet, sunt aproape insesizabile.

7 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Jumatatile fetei nu sunt egale, la nimeni, are treaba cu stramosii nostri, care erau pesti, si aveau ochii pe laturi, ai nostri sunt in fata. Cand se formeaza fata, jumatatile sunt "aduse" in fata si nu se lipesc perfect, adancitura de deasupra buzei superioare e "lipitura". Da un search pe net dupa "buza de iepure".

| WildBoarHunter explică (pentru Mădă0611):

Poftimm?! nu am auzit o prostie mai amre ca asta..pe bune, asa am ajuns sa credem ca stramosiii nostri erau pesti?!

| Mădă0611 a răspuns (pentru WildBoarHunter):

Daca n-ai auzit nu inseamna ca nu e adevarat.

| WildBoarHunter explică (pentru Mădă0611):

Uite! Suntem Creați de Dumnezeu asa cum suntem! nu evoluat din maimuțe sau Pești! Iti Bati joc singura de tine cand spui asta.

| Mădă0611 a răspuns (pentru WildBoarHunter):

Daca ai pricepe niste chestii simple, ai vedea cine isi bate joc de propria persoana.

| Divy a răspuns:

Poate ai puroi, mergi la dentist și vezi

| jon987654321 a răspuns:

Mesteca mancarea mai mult pe partea stanga.