| Qwantai a întrebat:

...am si eu o intrebare. Cum se numeste acea freza pentru baieti cu bretonul intr-o parte, putin peste ochi gen emo big grin? mutmuesc anticipat!

10 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Tunsoare emo...

| Eviix a răspuns:

Hmm. Emo?

| OnuOnulică a răspuns:

Du-te la un frizer/stilist si spune-i cu cuvintele tale poate intelege.

| OnuOnulică a răspuns (pentru Eviix):

Da laughing nu sti sa citesti?

| y0nutz3ly a răspuns:

Aolooooo nu suport freza aia...am un var indepartat si de la freza aia vorbeste ca o femeie, imi este rusine sa merg cu el pe strada jur...Mai bine ma fac verde in cap decat sa am freza aia.

| Eviix a răspuns (pentru OnuOnulică):

ce tot vrei ma?

| MetalHead04 a răspuns:

Spune-i exact ce ai scris. Ador baietii cu freza d-aia.

| Qwantai explică (pentru OnuOnulică):

Da tu esti asa prost de la natura sau te prefaci straight face.....freza are si ea un nume, si nu e freza emo straight face

| OnuOnulică a răspuns (pentru Qwantai):

Vezi cum vorbesti.

| Qwantai explică (pentru OnuOnulică):

Ca ce? taci naibi din gura.