| ReadyForMee a întrebat:

Am si eu o problema.Incepe scoala.Si ieri mi-am cumparat niste tenisi albi cared au strasuri gri doar pe o parte a tenisului.Cu ce m-as putea imbraca la acesti tenisi. Dau fundita!
P. S:Am 14 ani si as vrea ceva pentru prima zi de scoalatongue
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| raluucaa a răspuns:

Hmm.Pai niste blugi skinny negri sau gri cu un tricou alb cu imprimeu funny, poate si o vesta neagra sau de blugi.big grin

Sau niste blugi albi stramti cu o bluza bej mai larga, o bratara o cordeluta si un ghiozdan pe o parte.

Sau niste blugi albastru deschis cu un tricou alb cu gri cu imprimeu.

Acum depinde si de regulile scolii la culori happy
Sper ca ti'am fost de ajutor:*

2 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Bunabig grin
ai putea sa-ti iei niste blugi stramti, negri sau albastrii de care vrei.
o bluza cu dungibatting eyelashes daca ai
si un hanorac. daca o sa fie mai frighappy

| Frumusika24 a răspuns:

Poi, cred ca ar merge o pereche de blugi bleu cu o bluza sport alba sau gri.Astha e parerea mea. tonguetongue