| AliceAliceAliceAlice28 a întrebat:

Astazi mi-am primit o parte din bursa(cash) si as vrea sa imi cumpar ceva special din acesti bani, ca sa tin minte ca a fost cumparat din prima bursa! Ceva idei?

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eu din primul meu salariu ( nu il pot numi salariu dar nu am avut multe zile lucrate decatr vreo 2 )
Mi-am luat un portofel si o curea de pielebig grin ambele piele autentica.

| cei7pitici a răspuns:

Un lantisor, o bratara, un inel, un pandant, cercei etc ceva care sa ramana in timp. Felicitari happy

| cei7pitici a răspuns:

Poti sa iti cumperi un lantisor, o bratara, o pereche de cercei, un pandant ceva ce sti cu siguranta ca va rezista in timp. FELICITARI happy

| Roxana121 a răspuns:

Cumparati ceva folositor de ce ai tu nevoie.....sau ceva care tiia dorit de mult cu siguranta vei gasi ce sati cumperi.

| Azµre a răspuns:

Un tablou laughing n-ai cum sa-l pierzi, n-ai cum sa-l uiti laughing va sta agatat in permanenta pe perete

| dana90 a răspuns:

Da o cascada bibelou din aia de pe care curge apa