| alexutza_3691 a întrebat:

As vrea sa imi schimb putin infatisarea. Ma refer la imbracaminte :

1. As vrea niste camasi pentru fete cu manesi ridicate si care se poarta desfacuta ( orice culoare )
2. As vrea niste blugi, mai multe perechi, culori diferite care sunt indoiti jos
3. As vrea niste tenesi, mai multe perech, culoori diferite

Si cam atat, mentionez ca sunt din Ploiesti. Vreau doar cateva site-uri sau magazine.! MULTUMESC! funda

3 răspunsuri:
| LoveandOther a răspuns:

Http://city.eva.ro/......nd-center/ Magazinul asta poate te ajuta