| bia_3294 a întrebat:

DAU FUNDA! CAT MAI MULTE RASPUNSURI!
Buna! Imi puteti spune ce tunsoare mi-ar sta bine? Am 15 ani (deci as dori ceva mai... tineresc), am fata ovala si un pic in forma de inima. Am fruntea lata, nasul un pic mai mare (nu foarte). Parul meu este drept, tuns in scari. In fata are lungimea pana un pic mai jos de nas, dar in spate e lung (. si nu-mi prea place - il am de mult timp asa, si de aceea as vrea sa fac o schimbare). Port ochelari! (nu, nu am "complexe", dar stiu ca unele tunsori nu sunt recomandate).
Va rog sa nu-mi dati link-uri cu coafor virtual, am vazut destule. Prefer opinia voastra. Imi puteti da site-uri cu poze (cu intentia de a-mi arata la ce tunsoare va referiti).
Va multumesc anticipat!
P. S. Mi-ar sta oare bine cu breton? Mie imi place cel drept, pana la sprancene, dar nu sunt sigura ca ar arata bine cu ochelari - nu vreau sa arate fata prea incarcata si intunecata... ACCEPT ORICE SUGESTII (relevante)!

Răspuns Câştigător
| Alysée a răspuns:

Ce zici de astea http://www.google.ro/......tp?/imgres
http://www.google.ro/......tp?/imgres
sau un bob cu colturile mai lungi in fata.
un breton cred ca tiar veni perfect.nu neaparat drept, din suvitele pe care le ai in fata mai scurte.

3 răspunsuri:
| Ciocoflencea a răspuns:

Http://web13.net/......50x150.jpg e o tunsoare bob creka tear prinde bine.

| MrsPink a răspuns:

Eu prefer sa nu iti dau sugestii ca poate gresesc dar daca vrei du-te la coafor sati recomande ceva si sati arate un catalog sunt unele coafeze care stiu ce ti se potriveste...incearca

| flory_3939 a răspuns:

Pai ar trebui sa iti faci o tunsoare pana pe umeri, cu un pic de breton si parul sa fie drept (cu placa). sper ca te.am ajutat. primesc FUNDA? :X