| Din_Astea_Nu_Stiu_1993 a întrebat:

As vrea sa va intreb cum se numeste frizura aceasta :

http://www.youtube.com/watch?v=0rwgEp3F6uU.

Pentru ca as vrea sa ma tund asa zilele acestea. Si inca ceva. Ce as putea folosiiii sa-mi stea asa ca in videoclip? Am parul aproape la fel de mare ca baiatul din videoclipul de mai sus. Si nu stiu care-i mai bun : gelul de par, spuma sau ceara? Si sa nu fac matreata si coji de la ele :d.

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Frizura nu are un nume.
Pune-ti poza asta pe telefon si arata-i-o stilistului cand mergi sa te tunzi si te va aranja asa cum vrei.
In ceea ce priveste produsele de styling si in tutorialul de pe youtube iti arata ce sa folosesti ca sa iti stea asa. Dupa ce ai uscat parul cu uscatorul te dai cu ceara apoi aplici un strat de fixativ, dai forma dorita si mai aplici inca un strat de fixativ pentru fixare strong.