| Din_Astea_Nu_Stiu_1993 a întrebat:

As vrea sa va intreb cum se numeste frizura aceasta :
http://www.youtube.com/watch?v=0rwgEp3F6uU.

Pentru ca as vrea sa ma tund asa zilele acestea. Si inca ceva. Ce as putea folosiiii sa-mi stea asa ca in videoclip? Am parul aproape la fel de mare ca baiatul din videoclipul de mai sus. Si nu stiu care-i mai bun : gelul de par, spuma sau ceara? Si sa nu fac matreata si coji de la ele :d.

Dau funda! :D.

4 răspunsuri:
| TrustStyle a răspuns:

Am gasit eu un gel de la taft cu putere 12,,, v12 turbo se numeste credtongue e foarte eficient

| asqweqwa a răspuns (pentru TrustStyle):

A aparut taft v12?

| TrustStyle a răspuns (pentru asqweqwa):

In targoviste da,a aparut, dar eu nu recomand, se face parul alb peste o zilaughing
dar in orice caz, eu am parul cretlaughing, deci nu-mi dau cu asa ceva, imi sta asa in sus si e un pic ondulat..clar!

| boghi98 a răspuns:

Nu stiu cum se numeste frizura ca nu imi merge youtubul dar poti folosi fixativ sau gel cu putere 5 sunt cele mai bune produse la garniere