| Sarah64 a întrebat:

Astazi este o intrebare de jocul woozworld.Pentru casa " next top model " este o cheita o cumpar si ma duce in lume dar intrebarea e ce stil e fiecare? In comentarii scrie-ti ceva gen > manechin nr1 - summer, winter eu nu prea stiu, multumesc anticipat. Funda + alte 5 funde la orice intrebare si vot.

2 răspunsuri:
| AlexaDramaQueen a răspuns:

Te uiti la fiecare Manechin si scrii anotimpul potrivit pentru fiecare sau, cauti pe yt filmuletul si acolo vezi ce raspunde jucatorul la intrebari. Funda?

| 1c2clabot a răspuns:

Fashion