| iuliana04 a întrebat:

Am o intrebare la toti cum de scris intrebarea ca sa imi scrie multe comentarii?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In primul rand s-o scrii corect, in limba romana si gramatical. In al doilea rand conteaza continutul, sa fie o intrebare care intereseaza pe mai multi, sa nu fie una la care raspunsul il stii, sa nu fie tema etc, respectiv sa respecte regulile privind intrebarile pe acest site. Succes si numai bine!

| Wh0Me a răspuns:

Pai. nu stiu ce sa spun probabil big grin cei care stiu si vor si au timp o sa iti scrie. care vor sa te ajute, atat pentru. funda cat si farawinking!

| DanielleDaniaD a răspuns:

Nu stiu...
Spui Urgenta!
Daca e ceva urgent
sau
Dai fundita
Sau nu stiu
Pune cate mai multe intrebari interesantewinking

| Dragosgan a răspuns:

Nimic nu trebuie sa faci, trebuie sa raspunda utilizatorii. daca doar unul vede intrebarea si raspunde, ce sa i faci...