| KisaTheCute a întrebat:

:*. Azi merg in parc cu rolele, si nu prea stiu cum sa ma imbrac. Afara, sunt aprox. 30 de grade la ora aceea. Ma puteti ajuta? :* Ms :X. Fundiiii :*

11 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Pantaloni scurti si un tricou

| FucktheSystem a răspuns:

Poi cat mai sport.
Pantaloni scurti, maiou sosete lungi. sau de fapt cum iti e tie mai comod.

| KisaTheCute explică:

Buna! uitati asa m`am imbracat :

o pereche de pantaloni scurti de blugi inchis...
un maieu albastru inchis si o vesta albastru inchis de blugi peste. :X. Ce ziceti?smug :X

| lollitha a răspuns:

Pant scurti...De preferat blugitongue
Cu un tricoul mai lung sa treaca peste talia pantalonilor si o vestuta din aceea elastecatongue

Sau iti poti lua si pant 3sferturi...Si un tricou.
Parul prinde`l in coada sau in coc
si pune`ti cercei din aceia mari rotunzi cu bilute...Albe ca tricoul...'

Daca nu ai tricoul alb i`ati d care ai... Dar nu iti mai pune vestatongue

Machiajul :
Doar un rimeltongue

Daca vrei sa te machiezitongue

Bafta:*
si sper ca te-am ajutat:X

| lavynika a răspuns:

O pereche de pantaloni de blugi scurti su un maieu albastru sau o fusta larguta, scurta, gri su un tricou alb cu imprimeu.

| Cretaker a răspuns:

Cat mai subtire sa fluiere toti cocalarii si afemeiatii dupa tine.

Dar tu o sa-ti vezi de rolele tale, ca esti fata de treaba doar.

| marett16 a răspuns:

Pai...
1. pantaloni scurtzi tip boxeri, nu de blugi, un maiou alb si parul prindetzil in coada, sus.
2.pantaloni scurti de blugi albastru inchis, si un tricou sau maiou care sa se asorteze. Parul prindetzil in coada si poti sa iti pui si o sapca pentru soare.

| consilierindragoste a răspuns:

Eu zic sa nu te mai imbraci! nu crezi ca ar fi timpul sa te culci?

| Andraa_8388 a răspuns:

Pai ia-ti o pereche de pantaloni scurti de blug albastru si un maieu decoltat alb se potriveste super bine la role, accesorii vezi tu ce mai asortezi ce ai prin casa la maieul decoltat poti pune un lantisor lung si niste cercelusi draguti. Te descurci tukiss.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pant scurti si maiou ca sa nu se vada urmele de transpiratie( inestetic:-s)

| TranadfirulNoptii2000 a răspuns:

Pantaloni scurti sau trei sferturi cu un tricou mai lung parul tapat sau foarte putin cret si poti sa pui o clama in el si accesorii desigur iar incaltaminte poti incerca niste opincute sau pantaloni scurti cu maieu accesorii mai discrete si nimic in par si desigur niste sandale de vara si telefonul...