| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai bună pastă de dinți? Cu care îmi albesc dinții cel mai repede?

Răspuns Câştigător
| Florance79 a răspuns:

Blackwood- o gasesti in farmacii, mai ales in farmaciile SensiBlu, costa cam 30-35 lei, dar da rezultate happyhappyhappy

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Colgate max one white, trebuie sa o foloseste de 3 ori pe zI, dupa o saptamana vezi rezultate

| CeVorbestiMa a răspuns:

Din cate stiu daca iti albesti dintii acestia devin mai sensibili, deoarece se pare ca culoarea naturala a dintilor este un pic galbuie

| KwonJiyongParkJimin a răspuns:

Buna.Cel mai repede albesti dintii cu bicarbonat si zeama de lamaie. Iti spun din propria experienta. Totusi, nu folosi aceasta metoda prea des. O data pe saptamana e suficient.