| mihai1674 a întrebat:

Buna,! ce pot sa fac ca sa imi albesc dintii? Adica ce pasta de dinti sa folosesc?
multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Bicarbonat de sodiu este bun pentru albirea dinţilor.Pui acel praf pe periuta de dinti si te speli cu bicarbonatul cum te speli cu pasta.mai este buna pentru albirea dintilor si sarea de bucatarie, acelasi procedeu, sau zeama de lamaie.iar ca pastă de dinţi:
http://www.colgate.ro/......ePage.cwsp

| mihai1674 explică (pentru faramatania):

Multumesc mult pentru raspuns

2 răspunsuri:
| Blondiii67 a răspuns:

Heiii! ...Eu folosesc pasta de dinti Colgate Advencend Whait, am folosit dor 14 zile s-a vazut o schimbare foarte mare! Dintii au fost mult mai albi! Trebuie sa freci bine bine dinti, si maselele, iar de preferinta periuta cu parte cu care sa speli si limbaa! Paa!