| anonim1808 a întrebat:

care imi da niste site-uri unde pot vinde haine in afara de okazii si trendzone care e distrusstraight face. dau funda la cele mai multe:*

3 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Poti sa incerci sa-ti faci magazin online, pe www.ucoz.ro. Ei iti ofera gratis gazduire, domeniu, trafic nelimitat, spatiu pe disc, teme iar modulul pentru magazin online costa doar 1.99$/luna!

Recomand insa un pachet de 5.49$ sau 6.49$ pe luna, pentru ca e mai profi.

Succes!